UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do wszystkich bezmózgow piszacych debilowate komentarze!!!zastanówcie sie idioci co piszecie!co was to obchodzi?czy wy macie wogóle jakies uczucia?zyczę wam, by taka tragedia was spotkala!!!! I D I O C I A całej rodzinie, bliskim i znajomym dziewczynki-trzymajcie sie. badzcie silni. jestescie jej potrzebni!
normalna czytelniczka