UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
byla trzezwa! odwalcie sie od niej! najlatwiej pierdoly pisac. Kasia jest w spiaczce fsrmakologicznej. .zeby nie czula bolu, ma byc wybudzana za kilka dni. a genialnych komentarzu w stylu "gratuluemy goracej 15stce pomyslu" gratuluje. .popaprancy. .. gratuluje geniuszu.
black sheep