UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

byla trzezwa! odwalcie sie od niej! najlatwiej pierdoly pisac. Kasia jest w spiaczce fsrmakologicznej. .zeby nie czula bolu, ma byc wybudzana za kilka dni. a genialnych komentarzu w stylu "gratuluemy goracej 15stce pomyslu" gratuluje. .popaprancy. .. gratuluje geniuszu.

black sheep

Anuluj