UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nieistotne czy grała na wiolonczeli, kontrafagocie czy na fletni pana, mogła nawet grać na najnowszym samplerze akai albo nord wave'ie. ciekawe co byloby gdyby grala na puzonie wentylowym albo sitarze, okarynie czy pandeiro. wasze jałowe rozważania, uwagi: co do nieoznakowania słupów, braku ogrodzeń (sic), zartów na temat tej idiotki, działania policji w elblagu, picia alkoholu przez dzieci. .i innych pierdołowatych tematów na gowno sie zdadza, musze tylko skakac na kolejne strony zeby zobaczyc wasze głupie komentarze, a mogloby sie obejsc bez tego. jestescie tak samo głupi jak kierowniczka zamieszania.

apf

Anuluj