UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Już któryś raz widze komentarz typu: "Szkoda, grała na wiolonczeli". A chciała iść do innego liceum. Mniejsza o to. Teraz została jej już tylko lewa noga, a z tego co wiem, amputowali jej CAŁE kończyny, a nie, np. do łokcia czy kolana. Prawdopodobnie nie ma nawet szansy na protezę.
Żal Anonim