UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tablice ostrzegawcze są na każdym słupie. I co z tego? Ogrodzenie? Śmiech. Wszyscy dobrze wiedzą, że na takie słupy się nie wchodzi, a tym bardziej nie dotyka się kabli. Co, potrzebujecie do tego płotów i ostrzeżeń? Może napiszcie skargę do Pepsi, że nie umieszcza na nakrętkach napisu "otwierać ręką". Bo przecież samemu tak ciężko się domyślić. P. S. Pozdrawiam wszystkie bismarckowe dzieciaki i dziękuję za zrobienie z tego miejsca śmietniska i pseudo-meliny. Jesteście "cool" i "kimś". :|

Sven

Anuluj