UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a ja tam na bisa lubie chodzic. fakt ze coraz czesciej spotyka sie "gorace 15" ale co mi tam?. ja siadam i kulturalnie popijam piwko patrzac na nasze piekne miasto, a pozniej ide do domu. butelke zostawiam dla zbieraczy albo sam zanosze do sklepu. skoro ja moge to robic, to czy oni nie moga sie zachowywac rownie kulturalnie? skandal. a jesli chodzi o ta dziewczynke, to przyczyna byla pewnie w %. ale co poradzisz? jestem pewny ze drugi raz juz tego nie zrobi. szkoda jej, taka mloda; / ale dobrze, ze zyje

bis

Anuluj