UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
szkoda, że dopiero po takim zdarzeniu policja i straz miejska dowiadują sie, że takie impry sa tam co drugi dzień, a nie lepiej czasami ruszyć sie od biurka na bisa, by zapobiec tego typu wydarzeniom.
szkoda, że dopiero po takim zdarzeniu policja i straz miejska dowiadują sie, że takie impry sa tam co drugi dzień, a nie lepiej czasami ruszyć sie od biurka na bisa, by zapobiec tego typu wydarzeniom.