UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W "mieście" jest jeszcze parę dróg ziemnych których stan był by gorszy tylko po zarośnięciu krzakami. A szerokość i jakość drogi do Bażantarni wzdłuż linii tramwajowej dalej pozostawia trochę do życzenia, o chodniku na tym odcinku też lepiej nie wspominać za głośno, bo się wyrwą panie o najstarszej profesji.