UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jeździliście kiedyś po Niepodległości ?! odkąd wyremontowali Mickiewicza i Beniowskiego to Niepodleglosci jest najgorszą ulicą w mieście ! ZGROZA !!

Wyll

Anuluj