UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jeździliście kiedyś po Niepodległości ?! odkąd wyremontowali Mickiewicza i Beniowskiego to Niepodleglosci jest najgorszą ulicą w mieście ! ZGROZA !!
Wyll
jeździliście kiedyś po Niepodległości ?! odkąd wyremontowali Mickiewicza i Beniowskiego to Niepodleglosci jest najgorszą ulicą w mieście ! ZGROZA !!
Wyll