UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czyli takie rzeczy trzeba przypominać i młodym opowiadać. W sumie to była rozpacz, ale na tamte czasy potrzebna i dużo tam się działo. Kino, operetki, cyrk chiński, akademie. Nawet mecze bokserskie. Występował tam też B. Łazuka. Fajnie było.