UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdyby w tym mieście ktoś kiedyś pomyślał to już dawno można by zrobić ogród zoologiczny na dolince i byłaby atrakcja dla turystów. W tej chwili nie ma nic co przyciągnęłoby turystę z kraju i z zagranicy. A bezmózgi sobie siedzą w ratuszu od wiek wieków i pieniążki biorą.


Anuluj