UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
normalnie artykul pierwsza klasa. .. nie mam o czym czytac tylko o marudzeniu innych ze gdzies nie ma chodnika. .. do UWAGi z tym albo POD NAPIECIEM :D hehe chcecie to wezcie sobie kawalki chodnika ktore pozostaly z chodnika przy ulicy 12 lutego. ..
jeden z drugim