UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wieczorami, na ulicy Browarnej, czesto mozna zobaczyc szczury "spacerujace" po jezdni. Nierzadko sa to naprawde dorodne sztuki.

To the rats

Anuluj