UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

oj, Elblag to było alkoholowe miasto, masy pracujace Elbląga piły okropnie, zreszta wtedy w calym kraju sie pilo. A pamieta ktoś Obywatelską na 1-Maja? Bałtycką? Pionierka na Armii Czerwonej? a tę budke z piwem kolo Domu Mody na Pocztowej, u jej zbiegu z Armii Czerwonej, 100 m od bramy Zamechu? Słowiańska to był szpan!! Bażatarnia też, ale bylo daleko, rzadko sie tam bywalo, bo 2-ką z Traugutta z pół godziny. .. .. niech ktos odpisze, a nuż znajomy? (nawet spod budki hehehe)

Marcyś

Anuluj