UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Achhh !!! Co to była za kawiarnia może niewielu z was już pamięta, tam po raz pierwszy poznałem swojego przyszłego mężą.
zdzichu87
Achhh !!! Co to była za kawiarnia może niewielu z was już pamięta, tam po raz pierwszy poznałem swojego przyszłego mężą.
zdzichu87