UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja też wspominam bardzo miło to miejsce. Tam oświadczył mi się mój mąż. .. Byłoby fajnie, gdybyśmy doczekali się wielkiego powrotu. .. A szkoła na pewno znalazłaby inne lokum.


Anuluj