UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja też wspominam bardzo miło to miejsce. Tam oświadczył mi się mój mąż. .. Byłoby fajnie, gdybyśmy doczekali się wielkiego powrotu. .. A szkoła na pewno znalazłaby inne lokum.
Ja też wspominam bardzo miło to miejsce. Tam oświadczył mi się mój mąż. .. Byłoby fajnie, gdybyśmy doczekali się wielkiego powrotu. .. A szkoła na pewno znalazłaby inne lokum.