UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

miłe wspomnienia a nie brak kawiarni w tak dużym mieście to kpina. Mocca wrosła w to miejsce i żadan lipna szkoła jej nie zastąpi


Anuluj