UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
miłe wspomnienia a nie brak kawiarni w tak dużym mieście to kpina. Mocca wrosła w to miejsce i żadan lipna szkoła jej nie zastąpi
miłe wspomnienia a nie brak kawiarni w tak dużym mieście to kpina. Mocca wrosła w to miejsce i żadan lipna szkoła jej nie zastąpi