UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W tej kawiarni spędziłem wielie miłych chwil tylko dym z papierosów był nie do zniesienia, wszyscy palili papierosy.

Kaziuk Pijanica

Anuluj