UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W tej kawiarni spędziłem wielie miłych chwil tylko dym z papierosów był nie do zniesienia, wszyscy palili papierosy.
Kaziuk Pijanica
W tej kawiarni spędziłem wielie miłych chwil tylko dym z papierosów był nie do zniesienia, wszyscy palili papierosy.
Kaziuk Pijanica