UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rewelacja! Tylko 15 lat po II wojnie i kawiarnia!!! Takich lokali przed 1945 rokiem w Elblągu były dziesiątki i nikt tam nie wchodził ze śmierdzącymi petami i zatęchłą (przepoconą w "Zamechu") bielizną!

Mocca-czyli PRL w pełnym rozkw

Anuluj