UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Drugi wpis od góry - może powiesz "mundralo" swoje zdanie na ten temat? Bo chyba nie znasz Elbląga, gdzie wszechobecny smród, pijący robociarze w podłych lokalach, brak centrum, błoto i tandeta budowały wizerunek tego "mamechowskiego miasta"?
pytanie?