UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
siemka szukacie jeszcze basisty do lojalnego? nie będe się tu na forum rozpisywał, jeśli to jeszcze aktualne to mój mail przybysz. m@vp. pl ( MARIO)
Basista
siemka szukacie jeszcze basisty do lojalnego? nie będe się tu na forum rozpisywał, jeśli to jeszcze aktualne to mój mail przybysz. m@vp. pl ( MARIO)
Basista