UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

siemka szukacie jeszcze basisty do lojalnego? nie będe się tu na forum rozpisywał, jeśli to jeszcze aktualne to mój mail przybysz. m@vp. pl ( MARIO)

Basista

Anuluj