UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

mario, nic dziwnego że cię traktują tak jak traktują. .. najpierw zainwestuj w słownik ortograficzny a potem dopiero narzekaj jeżeli już musisz, bo póki co się tylko ośmieszasz

shee

Anuluj