UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
mario, nic dziwnego że cię traktują tak jak traktują. .. najpierw zainwestuj w słownik ortograficzny a potem dopiero narzekaj jeżeli już musisz, bo póki co się tylko ośmieszasz
shee
mario, nic dziwnego że cię traktują tak jak traktują. .. najpierw zainwestuj w słownik ortograficzny a potem dopiero narzekaj jeżeli już musisz, bo póki co się tylko ośmieszasz
shee