UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
przede wszystkim praca i to za jakie pieniazkli po drugie jak jestesmy traktowani przez pracodawcow jezeli juz mamy oczywiscie mieszkanie i oczywiscie brak takowej dla zwyklych roboli takich jak ja. nie dawno wrococilem z holandii i tam zyje sie zupelnie inaczej i przxede wszystkim taniej z leprza opieka socjalna i zarabia sie wiecej
mario=elb