UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ci ludzie nie wyjeżdżają, bo mało jest mieszkań, tylko, że nas na nie nie stać - jak zdobyć mieszkanie kiedy zarabia się 1200 zł?
ci ludzie nie wyjeżdżają, bo mało jest mieszkań, tylko, że nas na nie nie stać - jak zdobyć mieszkanie kiedy zarabia się 1200 zł?