UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tracę pracę, i chyba pozostanie mi wyjechania z miasta. .. w Elblagu praca jest, ale praca za zbyt niskie pieniadze aby sie utrzymac.
Tracę pracę, i chyba pozostanie mi wyjechania z miasta. .. w Elblagu praca jest, ale praca za zbyt niskie pieniadze aby sie utrzymac.