UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tracę pracę, i chyba pozostanie mi wyjechania z miasta. .. w Elblagu praca jest, ale praca za zbyt niskie pieniadze aby sie utrzymac.


Anuluj