UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech miasto stworzy Uniwersytet albo Politechnikę z prawdziwego zdarzenia to część ludzi nawet nie wyjedzie, a i napłynie sporo nowych osób, które jeżeli tylko po studiach będą mogły znaleźć tu pracę, zostaną. Elbląg jest miastem schludnym i bezpiecznym, należy stworzyć perspektywy i będzie naprawdę cacy. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że uczelnia wyższa z możliwością zdobycia tytułu magistra i doktora jest bardzo kosztowna, ale zamiast walić kasę w kilkanaście małych inwestycji, które nie przyczynią się do rozwoju Elbląga (vide kabelki na neta, który i tak wszyscy mają), lepiej chyba przeznaczyć porządną kwotę w jedno duże przedsięwzięcie.

Sven

Anuluj