UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

do Ciekawskiegooo. .. myśl sobie jak chcesz ale mogę sie założyć, że jesteś fanem zespołu Feel. .Tylko Doda nie jest Feel, że 1 koncert bilety były po 17 zl i na godzinę 11 i zakaz robienie zdjęć. .Wybacz. .

jjj

Anuluj