UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Młody nie denerwuj się. Tak to się wtedy te ulice nazywały. Ja jestem z Jaśminowej i pamiętam te opisane roboty. Gorzej niż dzisiaj nie było. Jeśli chodzi o nazwę ul Dzierżyńskiego to wcześniej nazywała się ona 3-ciego Maja. Robotnicza bez zmian. Chociaż ta nazwa mnie denerwuje. Proponuję zmienić na ul. Zasiłku dla Bezrobotnych. Tak samo trzeba postąpić z nazwą Odzieżowa, ale to inny temat.