UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przykro mi, ale mam wrażenie, że temat został potraktowany dość pobieżnie, można było rozmówców bardziej przycisnąć w rozmowach. Oczywiście wychwycono dwa główne powody wyjazdów, ale myślę, że nie tylko o to chodzi - marino