UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po kiego grzyba wam ten stadion ? Mamy wywalić kilkadziesiąt milionów z podatków by bydło w kapturach miało gdzie się bić i ryja drzeć ? Watahy smarkaczy śpiewających i obstawianych przez policję pryszczy wam się zachciało ? Jeszcze raz przypomnę że miasto zamiast wymyślać nowe wydatki powinno w końcu zrozumieć że niepotrzebnie pobrane pieniądze powinno się zwracać podatnikom a nie szukać sposobów by je wydać.
antysocjalista