UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kto ma trochę rozumu ten wie że ten "szerokopasmowy internet" to pułapka. Po pierwsze pozwoli miastu czyli władzy kontrolować jego zawartość i cenzurować treści które będą arbitralnie uznawać za "rasistowskie" "homofobiczne" "szerzące nienawiść" "pornograficzne". Skończy się na tym że zbankrutują prywatni dostawcy a my zostaniemy skazani na miejski internet w którym strona niepoprawna politycznie będzie "rasistowska, homofobiczna, pornograficzna i antysemicka" równocześnie. Tak czy inaczej dostarczanie internetu jest tak samo absurdalne jak zajęcie się dostarczaniem co dzień rano ciepłego chleba do każdego mieszkania przez straż miejską. Kiedy wy ludzie zrozumiecie że nie od tego jest miasto ! Jak niby ma się rozwijać przemysł czy biznes jak coraz to nowe dziedziny życia przejmuje "państwo" i "miasto" ? Tylko czekać aż powstaną miejskie sklepy, miejskie kwiaciarnie i miejskie stacje benzynowe bo przecież trzeba się "troszczyć" o handel, o transport a i kwiaty poprawiają estetykę. .. .. opanujcie się ! Gdyby tak było zawsze to Elbląga nie było by wcale. Nigdy nie powstałby żaden Schichau czy inny fabrykant.
antysocjalista