UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

budowac Misia ze słomy, takiego wysokiego na 100 metrów, taki Miś jest w stanie ruszyć maisto z letargu, każdy kto go zobaczy z obwodnicy bedzie chciał go zobaczyć z blisko i zajedzie do maista, a jak zajedzie to kupi cos w MC Donaldzie, może pocztówke jakaś kupi i gospodarka w mieście ruszy,

wizjoner

Anuluj