UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jestem za budową ratusza. To tzw centrum ze starówką trzeba jakoś połatać i będzie ok. Pasaż koniecznie doprowadzić do ul Rycerskiej.
Jestem za budową ratusza. To tzw centrum ze starówką trzeba jakoś połatać i będzie ok. Pasaż koniecznie doprowadzić do ul Rycerskiej.