UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem za budową ratusza. To tzw centrum ze starówką trzeba jakoś połatać i będzie ok. Pasaż koniecznie doprowadzić do ul Rycerskiej.


Anuluj