UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ze wszystkich zamierzeń stadion może poczekać. Przedszkolaki niech zaczną trenować, a pseudo kibice niech się uspokoją. Budować by te głupki mieli co rozwalać to i tak nie ma sensu. Te pieniądze idą właśnie na policję, która musi ochraniać to co obecnie służy do rozgrywania meczów dziesiątej ligi. Najbardziej smuci mnie brak działek budowlanych.