UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
po co nowy ratusz??? co jest ze starym ratuszem nie tak?? urzednicy niech maja nowa siedzibe a odciete miasto poczeka jeszcze troche. .. no i z budowa kompleksu basenow przy moniuszki. .. czy wybudowanie nowego ratusza jest pilniejsze? czy urzednicy juz sie przesypuja w starym ratuszu?
ślązacy_do_kopalń