UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a po co wam tunel, ratusz bedzie, a najważniejsze jest aby urzedasom było fajnie, a to, że kawał miasto odcięty to co to kogo obchodzi, no kogo/

edsa

Anuluj