UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a po co wam tunel, ratusz bedzie, a najważniejsze jest aby urzedasom było fajnie, a to, że kawał miasto odcięty to co to kogo obchodzi, no kogo/
edsa
a po co wam tunel, ratusz bedzie, a najważniejsze jest aby urzedasom było fajnie, a to, że kawał miasto odcięty to co to kogo obchodzi, no kogo/
edsa