UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

most na Zatorze gdzie? nowy basen miejski gdzie? Modrzewina to zupełnie nietrafiona inwestycja, już dosć kasy tam utopiono, po co w to dalej brnąć?

herdol

Anuluj