UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a gdzie kwota na stadion? ktos z urzedu zapewnial ze budowa ruszy jesienia 2009 a tymczasem nie ma na to kasy w budzecie. .??


Anuluj