UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a gdzie kwota na stadion? ktos z urzedu zapewnial ze budowa ruszy jesienia 2009 a tymczasem nie ma na to kasy w budzecie. .??
a gdzie kwota na stadion? ktos z urzedu zapewnial ze budowa ruszy jesienia 2009 a tymczasem nie ma na to kasy w budzecie. .??