Mieszkamy w takiej dziurze, że trzeba wynajdować tematy sprzed 50 lat. Bo nic się tu nie dziejesss
Mieszkamy w takiej dziurze, że trzeba wynajdować tematy sprzed 50 lat. Bo nic się tu nie dzieje