UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a może zamiasta debatować o wieku średnim to przyszlibyście posłuchać referentów (jutro tj. w sobotę od godz. 10)
a może zamiasta debatować o wieku średnim to przyszlibyście posłuchać referentów (jutro tj. w sobotę od godz. 10)