UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W drugim komentarzu powiedziałem nieco więcej odnośnie mojego zdania na temat ludzi w średnim wieku. Zamiast się bulwersować życzę rozwoju umiejętności analizowania czytanego tekstu. Ale powiem prościej, mam nadzieję, że tym razem nie pozostawię niedomówień: uważam, że większość elbląskiego społeczeństwa stanowią ludzie starsi i starzy, którzy w dodatku sprawiają wrażenie wiecznie pogrążonych w depresji. Oczywiście są wyjątki (w każdym wieku, zarówno młodsi jak i starsi) i chwała im za to, że wciąż są. Stanowią oni jednakże, jak każdy wyjątek, bolesną mniejszość.
Sven