UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pomyślałem, ale nie zauważyłem aby byli. Chyba, że ich kreatywność ma polegać na wymyślaniu obelg na kasjerki w Biedronce. Zaznaczam, że pisząc "desperaci w średnim wieku" nie mam na myśli ogółu ludzi reprezentujących tę grupę wiekową. ; )
Sven