UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pomyślałem, ale nie zauważyłem aby byli. Chyba, że ich kreatywność ma polegać na wymyślaniu obelg na kasjerki w Biedronce. Zaznaczam, że pisząc "desperaci w średnim wieku" nie mam na myśli ogółu ludzi reprezentujących tę grupę wiekową. ; )

Sven

Anuluj