UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jestem zdania, że atmosferę danego miasta tworzy nie tylko architektura, ale także i ludzie. Z tym w Elblągu niestety jest kiepsko. Najbardziej dynamiczne, otwarte i kreatywne umysły rokrocznie przenoszą się do innych miast, zostaje nieliczna garstka, którą przytłacza masa desperatów w średnim wieku.
Sven