UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panowie : Wowka, Seniorek i Aborygen Miejscowy proszę Was o przedstawienie przynajmniej po jednym swoim osiągnięciu na rzecz naszego miasta w wyniku, którego nam mieszkańcom Elblaga żyje się lepiej a miasto się rozwija.


Anuluj