UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na przeglądzie będzie redakcja "Jeżem po Szosie" (gazetka studentów PWSZ) a więc poważny świat prasy również zawita do Elbląga. I potem będzie poważna i światowa relacja w najbliższym numerze. Polecam. ; )

Sven

Anuluj