UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na przeglądzie będzie redakcja "Jeżem po Szosie" (gazetka studentów PWSZ) a więc poważny świat prasy również zawita do Elbląga. I potem będzie poważna i światowa relacja w najbliższym numerze. Polecam. ; )
Sven