UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Nie wszyscy wrócili z tego dnia z pełnymi koszami i z dobrymi humorami. " To kiedyś nie popijało się na grzybobraniach?!

rydzyk

Anuluj