UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fajnie przeczytac cos takiego, ze bedzie jakis maly remoncik, bo jak wyjezdzalam stad 2lata temu to jedyne co pamietam to rozbudowe trasy tramwajowej, a na jakies inne remonty nic nie w skazywalo. Jesli o mnie chodzi to takie bajery jak fontanna itp sa zbedne, nie lepiej byloby po prostu odnowic co nieco, a pieniadze z takich pierdol zainwestowac w cos innego, chociazby pomoc najbiedniejszym rodzinom, chyba raczej w elblagu nie jest ich za malo, a poza tym jak beda pieniadze szly na takie rzeczy to ja watpie zeby taki maly, szary czlowieczek akurat cieszyl sie z takiej fontanny. Bajer, ale niezbyt konieczny. Zeby nikt nie pomyslal, ze sie czepiam to jest po prostu moje zdanie, ale decyzja o tym nie nalezy do mnie. Coz pogodzis sie tylko. Nawiazujac do wypowiedzi odnosnie pani w kasie ktora nie umiala obsluzyc klienta w jezyko obcym, o to wlasnie mamy idealny przyklad, ze pieniadze z fontanny moglyby isc na jakis kurs chocby podstawowy dla pracowniczki PKP i sadze, ze przyjezdny bylby raczej bardziej zadowolony z tego, ze ktos go obsluzyl, niz niebyc obluzonym i popatrzec na fontanne, ktora i tak pewnie nie raz juz widzial.

Monika^

Anuluj