UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Hej dzięki za info. Cieszę się, że budynek ma być remontowany, nie rozbierany. Ktoś słusznie zauważył, że to dobre miejsce na jakąś restaurację (ale nie kolejny kebabistan). Niemniej, lepsze cokolwiek niż pustostan.

Sven

Anuluj