UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie turysto proszę Pana nie zrażaj się Pan Elblągiem. Proszę przyjeżdżaj Pan. Obiecuję po nowych wyborach samorządowych będzie już OKY.


Anuluj