UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Plac Dworcowy to faktycznie wizytówka miasta. Szkoda jedynie, że do Elblaga nie zajeżdzają bezpośrednio pociągi z głębi Polski. Elblag zawsze jak pamiętam byłm traktowany przez PKP po macoszemu. Przed wizytą papieża Jana Pawła II w Elblagu mówiło się i to głośno o wykonaniu przejścia podziemnego z ul. Lotniczej pod budynkiem dworca - bezpośrdnio na plac dworcowy - co z tymi planami? Czy pan prezydent naszego miasta zapomniał?Miejmy nadzieję, że budynek dworca PKP zyska nowe oblicze i nie będzie się "gryzł" z okoliczną zabudową.
jjj